PAR MUMS

 

Krone ScanBalt SIA dibināta 2001. gada 8. janvārī kā Fahrzeugwerk Bernard Krone GmbH & Co. KG oficiālais pārstāvis Latvijā. Krone ScanBalt SIA ietilpst ScanBalt grupā kopā ar Krone uzņēmumu Dānijā, Lietuvā un Igaunijā, ar kurām mūs vieno cieša sadarbība.

Krone ScanBalt SIA saviem klientiem piedāvā jaunas un lietotas KRONE puspiekabes, to nomu un rezerves daļas. Paplašinot savu darbību Latvijā, 2012. gadā Krone sāka  sniegt servisa pakalpojumus. 2016. gadā Krone ScanBalt SIA kļuva par centrālo noliktavu Baltijas valstīs, ievērojami paplašinot KRONE rezerves daļu klāstu.

JAUNU PUSPIEKABJU TIRDZNIECĪBA

Krone ScanBalt SIA ir oficiālais Fahrzeugwerk Bernard Krone GmbH & Co. KG pārstāvis Latvijā. Jau gandrīz 20 gadus Krone ScanBalt nodarbojas ar jaunu komerctransportlīdzekļu tirdzniecību Latvijā.

Produktu sortimentā ietilpst tenta piekabes un puspiekabes, puspiekabes konteineru pārvadāšanai, platformas un puspiekabes pārtikas produktu pārvadāšanai.

Katram klientam ir iespēja sakomplektēt puspiekabi atbilstoši savai darba specifikai un vēlmēm. Mēs nodrošinām ātru un efektīvu klientu apkalpošanu.

Klientiem iesakām jaunākās paaudzes Krone SD ELB50-CS gardīni ar jauno stiprināto un metināto rāmi, ar samazināto pašmasu, kas tiek apstrādāts ar cinka fosfātu un tad tiek pulverkrāsots. Kā arī visas baltās detaļas, tai skaitā sienas un durvis, tiek cinkotas un krāsotas. Krone atbalsta šo jauno apstrādes tehnoloģiju, piedāvājot katram klientam 10 gadu garantiju pret caurrūsēšanu. KRONE rūpnīcas inženieri, sadarbojoties ar klientiem un uzklausot viņu ieteikumus,  ir veikuši dažādus uzlabojumus klasiskajai Krone SD gardīnei.

Klienta ērtībām Krone ScanBalt sadarbojas ar visiem līzinga uzņēmumiem, lai rastu labāko risinājumu transportlīdzekļu finansēšanai.

LIETOTU PUSPIEKABJU TIRDZNIECĪBA

Krone ScanBalt SIA saviem klientiem piedāvā dažāda tipa, zīmolu un ražošanas gada puspiekabes: tenta puspiekabes, tenta puspiekabes ar bortiem, refrižeratorus, konteineru šasijas un platformas.

          Mūsu mērķis ir izveidot spēcīgas un efektīvas attiecības ar klientiem, ieinteresētajām personām un biznesa partneriem. Atklātā un uzticamā dialogā mēs vēlamies katram klientam piedāvāt individuālu pieeju.

         Klientiem piedāvājam piekļuvi mūsu puspiekabju klāstam lietoto puspiekabju interneta vietnē: https://krone-used.com

Svarīgākās priekšrocības sadarbībā ar Krone ScanBalt:

  • vairāk nekā 2500 vienību noliktavā;
  • lietotu puspiekabju pirkšana un pārdošana par labākajām cenām;
  • ilggadēja pieredze, zināšanas par tirgu, profesionāls personāls, individuāla pieeja katram klientam;
  • puspiekabes ir iespējams iznomāt;
  • puspiekabju iegāde ar nomaksu līdz par 18 mēnešiem.

PUSPIEKABJU NOMA

Ja Jums ir nepieciešama puspiekabe kravas pārvadājumiem – mums ir risinājums!

Krone ScanBalt piedāvā īstermiņa un ilgtermiņa puspiekabju nomu.

Mūsu nomas piedāvājums ir elastīgs un pielāgojams Jūsu prasībām.

Piedāvāto produktu klāstā ir gardīnes tipa puspiekabes, visu veida refrižeratori, izotermiskas puspiekabes, platformas un konteineru šasijas. 

REZERVES DAĻU TIRDZNIECĪBA

Rīgā atrodas KRONE rezerves daļu centrālā noliktava Baltijas valstīm.

600 m2 plašajā noliktavā atradīsiet visu Jūsu Krone puspiekabei, sākot ar specifiskām rāmja un ritošās daļas rezerves daļām līdz noderīgiem aksesuāriem.

Mūsu klientiem ir pieejams ērts tiešsaistes rezerves daļu katalogs www.krone-trailerparts.com

Piedāvājam arī ātru piegādi visā Latvijā.

Regulāri rīkojam dažādas akcijas, sekojiet līdzi!